8debow@wp.pl

Zachodnia 8a, Pobierowo

512 370 010

8debow@wp.pl

Zachodnia 8a, Pobierowo

512 370 010

O nas

Ośrodek DOMKI Z BALI „8 Dębów” Pobierowo to nowy gościnny kompleks wypoczynkowy w zachodniopomorskim oferujący noclegi w domkach drewnianych z bali.  Znajduje się na zachód od Kołobrzegu 45km i wschód od Międzyzdrojów 45km.

Wybierając nasze domki letniskowe wypoczną Państwo blisko morza 300 m korzystając z szerokiej piaszczystej plaży, blisko centrum 300 m i blisko lasu 100 m.

Decydując się na nasze noclegi i domki w Pobierowie, do dyspozycji otrzymujecie Państwo NOWE DOMKI Z BALI niezależne  z własną przestrzenią przy domkach i  kamiennymi grillami przy tarasach oraz możliwość skorzystania wszystkich atrakcji na terenie Pobierowa.

Na terenie Pobierowa znajduje się wiele atrakcji, Dzięki czemu wypoczynek nad morzem staje się jeszcze bardziej urozmaicony, a każdy Gość może skorzystać  jego infrastruktury, wśród której znajdują się m.in. korty tenisowe, boiska do koszykówki, siatkówki, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, zewnętrzna siłownia, rowery, bieżnie, skate park, jak również ścieżki rowerowe biegnące wzdłuż klifu, poprzez najpiękniejsze zakątki wybrzeża bałtyckiego.

Zadzwoń 512 370 010

Wszystkie atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

 

Bliskość  obiektu do centrum Pobierowa daje możliwość skorzystania z licznych kawiarni, restauracji, smażalni, a także gofrów i lodów😊

 

 

Zapraszamy do nas serdecznie

Gospodarze

8debow@wp.pl

512 370 010

Domki nad morzem

Domki z Bali 8 Dębów Pobierowo

Zachodnia 8a, Pobierowo